קייטרינג

דברי טעם

המגוון הקולינרי של "דברי טעם" מייצג ניסיון רב שנים ותשוקה לבישול שאינה דועכת ומתחדשת כל הזמן, בהשראת המגמות הקולינריות העכשוויות. הקישור לתרבות הקולינרית של הנגב בא לידי ביטוי בשימוש בגבינות, ירקות ויין מתוצרת מקומית. ההקפדה על האיכות היא מוחלטת ובלתי מתפשרת, הכל כדי לייצר חווית אירוח ייחודית, מקורית ומוקפדת שתהלום לחלוטין את דרישות הלקוח.

מגוון התפריטים הוא רחב ומותאם לכל דרישות השוק – מגשי אירוח, ארוחות עבור ימי כיף לעובדים, שמחות משפחתיות מהארץ ומחו"ל, ערבי נושא, ארוחות רומנטיות ואירוח VIP יוקרתי.

גם כשאני מבשלת למשפחתי אני מאמינה בצריכה של אוכל טרי, עונתי ואורגני ככל האפשר. הערך המוסף לבריאות ולטעם הוא משמעותי. האדמה נותנת לנו את כל הטוב הזה ולנו נותר רק ליצור ממנו אוכל צבעוני, טעים ומסקרן.

בכל התפריטים שיצרתי לאירועים השונים שולטת התפיסה של "מהשדה לשולחן"  (Farm to Table) המייצרת חוויה קולינרית המדגישה את האיכות וטריות חומרי הגלם ואת הדרך בה גודלו ועובדו.

היין

אדמת הר הנגב והאקלים הייחודי מסיעים ביצירת זני ענבים שמעובדים במספר גדול של יקבי בוטיק מקומיים ליינות איכותיים, זוכי פרסים המאופיינים בצבע עמוק וארומות משכרות.

במהלך השנים פיתחתי יחסים מיוחדים עם הייננים המקומיים. אני נהנית מיינות מהבציר האיכותי יותר , טעימות של זנים ניסיוניים ודו שיח מקצועי המסתכם בבחירת היין המתאים ביותר לליווי התפריט.

יקב רמת נגב www.rnwinery.co.il 
ויקב רוטה www.rotawinery.co.il 
הם דוגמאות מייצגות ליינות המופיעים בתפריט.

הגבינות

אין מראה יפה מחלב שנשאב זה עתה ומתערבב לכדי גבינה טרייה. מזג האוויר הנגבי מאפשר לעיזים להישאר בריאות יותר והן פחות זקוקות להתערבות של טיפולים אנטיביוטיים מה שמאפשר חלב נקי מרעלים ועשיר בחלבון.

שמות גבני הרי הנגב בחוות נאות www.naotfarm.co.il 
וקורנמל
www.kornmehl.co.il יצא למרחוק והגבינות שלהם מהוות חלק מרכזי בתפריטים החלביים או בערבי הגבינות ויין שלנו.

הירקות והפירות

היובש המלווה את גידולי הירקות בהר הנגב עוזר לשמור גידולים הנקיים ממחלות ומזיקים. האזור ה"סטרילי" מאפשר מגוון גדול של ירקות ופירות אורגניים. הירקות נקטפים עם שחר שהטל עוד לא יבש ומסופקים טריים בו ביום. העלים של עשבי התיבול המגוונים והארומטיים  נטחנים למטבלים עשירים. משק יוסף באר מילכה meshek-yosef.co.il ומשק טבע הבשור www.teva-habsor.co.il הם חלק מספקי הירקות המספקים את מרכולתם גם למעדניות המובילות במרכז הארץ. לי, הם שותפים לדרך והירקות שלהם מהווים חלק מרכזי מחוויית  הבישול והאירוח.

קייטרינג

סוגי אירועים

אירוח בייתי עבורי הינה נישה מיוחדת המאפשרת הכנסת אורחים חמימה ובלתי פורמאלית בייתי הממוקם בקו הראשון לנוף העוצמתי של נחל צין..

אירועים בחוות הבודדים כוללים גם אפשרות לשיחת הכרות מרתקת עם בעלי החוות על דרך הקמתן והאידאולוגיה העומדת מאחורי הרעיון..

הסעדה בשטח הינה מלאכה מורכבת ברמת בחירת המיקום המתאים, התאמת התפריט למקום ולאורחים והלוגיסטיקה הכרוכה בארוחת שטח על כל מרכיביה..

ישנם לקוחות המעדיפים לערוך שמחות אלה בחצר או בביתם . במקרים אלה אני מגיעה לפגישה בבית הלקוח ויחד אנו בודקים את האפשרויות..